Petra Hrušková

Petra Hrušková

Lektorská témata
Firemní kultura, HR, Manažerské dovednosti, Osobnostní rozvoj
Pracovní pozice
Bývalá šéfka náboru Google pro region EMEA
  • Petra je odbornicí v oblasti náboru, onboardingu a retence zaměstnanců. Pracuje ve společnosti Red Hat jako šéfka týmu, který má na starosti globální TA (Talent Acquisition) operace.
  • Do jejích kompetencí patří také správa znalostí, návrhy procesů, reportování, vzdělávání a správa programů. V této roli denně komunikuje se zúčastněnými stranami v Americe, v regionech EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika) a APAC (Asijsko-pacifický region).
  • Předtím působila 6 let ve společnosti Google, mimo jiné jako šéfka náboru pro region EMEA. Střídavě z Paříže a Prahy vedla tým recruiterů a specializovala se zejména na emerging markets. Měla také na starosti vytváření a aplikaci komplexních náborových strategiií pro Google, na nichž úzce spolupracovala s nejvyšším vedením společnosti. Do Google přivedla stovky zaměstnanců, kteří téměř bez výjimky ve firmě uspěli.
  • Dříve pracovala také pro Amazon či Microsoft, což jí poskytlo unikátní vhled do odlišných firemních kultur.
Workshopy a události lektora
Školení pro firmy

Chtěli byste workshop s naším lektorem či lektorkou uspořádat ve vaší firmě?

Stačí vyplnit formulář níže a náš obchodní zástupce vás bude kontaktovat. Prodiskutuje s vámi všechny důležité detaily a poté pro vás připraví školení na míru které se uskuteční v sídle vaší firmy.