Lubomíra Pišťáková
Team Leader Talent Development, MONETA Money Bank

„Ještě jednou bych vám chtěla upřímně poděkovat za váš webinář. Váš vhled a zkušenosti v oblasti digitálního rodičovství jsou neocenitelné a měly na nás všechny hluboký dopad.
Následné ohlasy a diskuse v kuchyňkách od účastníků byly naprosto úžasné! Rozneslo se to hned po celé firmě a spoustu lidí mě prosilo o záznam a vaší prezentaci.

Je vidět, že toto problematika u hodně lidí rezonuje a neví si s ní rady.

Zvláště si cením i toho, že jste si našel čas a ochotu zaslat dodatečné materiály, knihu a odkazy, které pro nás představují obrovskou hodnotu a jsou skvělým doplňkem k informacím prezentovaným během webináře.

Materiály nasdílím všem našim zaměstnancům na naší intranetové stránce Digi space, která je zaměřena na novinky z Digitálního světa.
Věřím, že příští rok se naskytne příležitost na další spolupráci.“

Hana Habermannová
CEO, PPC Bee s.r.o.

Co se týče vzdělávání, tak v tomto ohledu na sebe kladu hodně přísný metr 🙂 Neustále se vzdělávám, díky své pozici každý den musím řešit nové a složitější situace. Hodně mi záleží na tom, aby bylo vzdělávání součástí pracovní náplně lidí v naší firmě. Když na začátku roku řeknu, že vyrosteme o 300 %, tak tím myslím nejenom obrat, ale i znalosti, dovednosti a zkušenosti lidí v týmu. Díky ELAI jsem objevila level vzdělávání, který není v českém prostředí běžný. Moc mi chybělo vzdělávání určené pro lidi na podobné pozici jako je ta moje, potkávání s těmi, se kterými můžu sdílet svoje ředitelské zkušenosti, tipy, trable.. a učit se od nich.

Václav Pištora
ESP Holding, CEO

S workshopy počítám. Získané informace stále používám v řízení firem a dále si je dál rozvíjím. Nejdřív jsem vzhledem k ceně workshopů váhal, ale přínos je pro mně značný. Takže se těším na další.

Mariana Čapková
Hlavní město Praha, předsedkyně Výboru pro výchovu a vzdělávání
Na workshop s KOVYm jsem se moc těšila, dosud jsem neměla šanci se s ním a jeho stylem myšlení a tvorby osobně seznámit, dle jeho vlastních slov se jednalo o jeho první workshop. Celým průběhem workshopu jsem byla nadšena-byl perfektně připraven, jak obsahově, tak organizačně, v rámci celého průběhu nebylo žádné hluché místo, KOVY je neuvěřitelný řečník a bavič, zapojení účastníků bylo milé a nenucené.
Vzhledem k aktuálnosti tématu je vše nové a originální, žádná opakovaná klišé a nekonečné slidy v prezentaci. Worshop byl svižný, zábavný, milý a obsahově velice bohatý a zajímavý. Prostě nový styl prezentace od zástupců Generace Z:-)
Ondřej Mysliveček
IT Ředitel, LMC

„Pokud Vám nevyhovuje starý způsob managementu, tento workshop je tím pravým k zamyšlení co a jak změnit.”

Bára Česáková
ZAT a.s.

„Zapomeňte na to, jak jste byli zvyklí se vzdělávat. Vezměte s sebou jen otevřenou hlavu a užijte si tu kreativní jízdu.“

Gabriela Petrová
THIMM Packaging Systems

„Zajímavé komplexní zamyšlení nad myšlenkami, které mě často zaměstnávají.”

Zlatica Abedová
Project Manager, ČSOB
„Inspirativní workshop, dlouholeté zkušenosti. Byly to velmi efektivně využité 4 hodiny, zbytečně neprotahované, jako u většiny školení.“
Iva Jonášová
šéfredaktorka, Český rozhlas

“Dobře strávený čas s velmi otevřeným přístupem lektora a zúčastněných. Domů si odnáším shrnutí v brožuře i zkušenost z místa s připravenými prezentacemi.”