Hlavní událost Týdne inovací 2019

2
14,900 Kč (bez DPH)
Termíny
  • 20. 05. 2019 - 09:00 - 20:00
Termíny se vybírají v košíku.

Hlavní událost Týdne inovací 2019

Týden inovací je každoročně největší celorepublikovou událostí na podporu inovací. Letošní ročník bude zahájen hlavní událostí v pondělí 20. května v pražském Foru Karlín a během celého týdne až do 27. května poskytne více než 100 doprovodných událostí napříč Českou republikou.

Součástí hlavní události 20. května 2019 ve Foru Karlín bude inovační veletrh, mezinárodní konference a odborné semináře. Těšit se můžete na top řečníky z celého světa, inovativní vychytávky, skvělou atmosféru a více než 100 doprovodných událostí konaných po celé zemi během následujícího týdne!

Při letošním ročníku Týdne inovací ČR 2019 buďte u zrodu nového vesmíru plného inovací. Staňte se s námi součástí nového světa, ve kterém inovace usnadňují naší práci a otevírají prostor většího štěstí a radosti z budoucnosti. Týden inovací Vám představí jednotlivce a firmy, které tento nový vesmír vytvářejí svými inovacemi, a přitom respektují potřeby planety, na které žijeme. Jedním ze stěžejních témat letošního ročníku bude cirkulární ekonomika jako unikátní prostor pro inovace.

Pořadatelskou organizací je již čtvrtým rokem European Leadership & Academic Institute (ELAI) se sídlem v Praze. S nápadem realizace Týdne inovací, který má za cíl vytvořit funkční ekosystém k rozvoji inovací v ČR, přišel Lukáš Sedláček, ředitel ELAI, který pro Vás se svým teamem i letos připravil špičky v oblasti inovací z ČR a zahraničí.

Záštitu při Týdnu inovací ČR 2019 udělili prezident Hospodářské komory ČR, Vladimír Dlouhý, prezident Svazu průmyslu a dopravy České republiky , Jaroslav Hanák, rektor Českého vysokého učení technického v Praze, Vojtěch Petráček, předsedkyně Akademie věd České republiky, Eva Zažímalová a radní Hlavního města Prahy, Vít Šimral.

Pro více informací navštivte web: www.tydeninovaci2019.cz

Obsah kurzu

  • Lekce 0
  • Kvízy 0
  • Úroveň dovedností Všechny úrovně
  • Jazyk Čeština
  • Studenti 2
  • Hodnocení Vlastní

You have 1 week remaining for the course

Curriculum is empty
Další workshopy lektora Týden Inovací
  • Další workshopy nebyly nalezeny!