Intelligent leadership s koučem Steva Jobse

John Mattone
0
25,000 Kč 23,000 Kč (bez DPH)
Termíny
 • 25. 04. 2019 - 00:00 - 00:00
Termíny se vybírají v košíku.
Slevy

Intelligent leadership s koučem Steva Jobse

Jsme partnerem celodenního tréninkového programu Intelligent Leadership pod vedením Johna Mattoneho, osobního kouče Steva Jobse (Apple) a Rogera Enrica (PepsiCo).


Tento špičkový program je založen na bestselleru Johna Mattoneho Intelligent Leadership, který vyšel v březnu 2013.

John Vás jako absolutní špička v oblasti Intelligent Leadership seznámí s principy, díky nimž je celosvětově vyhledávaným poradcem TOP lídrů. Těm, John zásadním způsobem pomáhá překonávat jejich vlastní sebeomezující myšlenky a návyky a vede je k lepším výkonům.

John Vám nabídne metody, díky nimž odemknete a rozvinete potenciál Vás samotných, Vašich týmů i Vašich organizací, a díky kterým vytvoříte inspirativní pracovní prostředí přinášející vynikající firemní výsledky.

John Mattone má za sebou bohatou profesní historii. Pracoval, prováděl výzkum a koučoval nejvýznamnější reprezentanty největších amerických a světových firem. Firem, které úspěšně a pozitivně mění svět. John na základě svých zkušeností tvrdí, že k úspěšnému uskutečnění transformace je třeba šesti kritických kroků.

Ve své dynamické prezentaci John Mattone detailně vysvětluje, co znamená termín „vulnerability decision“, a jakých dalších kritických kroků je třeba, aby mohlo dojít k efektivní transformaci Vaší organizace. John říká, že se změnami je ale potřeba začít odshora, od nejvyššího vedení, které musí být ochotno se stát „vulnerable“, tedy „zranitelným“ jak z hlediska individuálního, tak kolektivního.

Základním nástrojem Johna Mattoneho pro práci s lídry a budoucími lídry je jeho speciální osobní „Leadership Maturity Model“. S jeho pomocí se lídři seznámí s prediktivními komponenty, jež odemknou a rozvinou jejich plný potenciál a podpoří trvalou výkonnost firmy.

O tématu:

V roce 2015 byl program Intelligent Leadership Johna Mattoneho vyhlášen jedním ze tří nejlepších programů kategorie Advanced Leadership Development Programs, které dokáží změnit život (spolu s programem Creating Lasting ChangeTonyho Robbinse a programem 5 Levels of Leadership Johna Maxwella).

Proč se zúčastnit:

  • Setkáte se s uznávaným poradcem a koučem, který radí nejvyšším představitelům firem a velkých globálních korporací.
  • Seznámíte se s Johnovými originálními metodami, které využíval při koučování Steva Jobse.
  • Zjistíte, jak vytvořit a udržovat inspirativní firemní prostředí kultivující lídry i talenty. Naučíte se tyto znalosti využít k dosažení vynikajících obchodních výsledků.
  • Jaký je potenciál Generace Z a rodící se generace Alfa
  • Nenechte si ujít TOP událost roku v oblasti Leadership Development.
  • Tento program se ve Střední a Východní Evropě koná úplně poprvé. Buďte při tom!

 


John Mattone:

John Mattone je celosvětově uznávanou osobností a nesmírně váženým koučem TOP lídrů. Dokáže posílit vnitřní já lídrů a rozvinout jejich talenty, díky čemuž jsou pak schopni významným způsobem zlepšit svůj osobní a pracovní život. Používají k tomu metodu „4A“ (The 4 A’s):  Altruism (altruismus), Affiliation (dobré vztahy), Achievement (úspěch), Abundance (hojnost).

Podle organizace Globalgurus.org patří John Mattone spolu s Tony Robbinsem a Marshallem Goldsmithemmezi tři nejšpičkovější kouče na světě (únor 2018).

Organizace Trust Across America označila Johna Mattoneho za jednoho z nejdůvěryhodnějších lídrů pro rok 2018.

 

Jakožto partneři události Vám můžeme nabídnout speciální cenu poníženou o 3000 Kč. Stačí při objednávce na stránkách www.johnmattone.cz zadat kód: ELAI a sleva se automaticky odečte.

Obsah kurzu

 • Lekce 0
 • Kvízy 0
 • Úroveň dovedností Všechny úrovně
 • Jazyk Čeština
 • Studenti 0
 • Hodnocení Vlastní
Reference

You have 1 day remaining for the course

Curriculum is empty
Další workshopy lektora John Mattone
 • Další workshopy nebyly nalezeny!
25,000 Kč 23,000 Kč