Praktické využití Chat GPT, automatizace a AI v pracovním životě

Anna Bohonek
4
4,900 Kč (bez DPH)
4,900 Kč (bez DPH)
Termíny
  • 16. 10. 2023 - 09:00 - 15:00
Termíny se vybírají v košíku.
Sleva
10% sleva při registraci 2 a více míst
Místo konání
Spaces Albatros, Na Perštýně 342/1, Praha 1, 11000

Praktické využití Chat GPT, automatizace a AI v pracovním životě

“Ať jsi v jakékoliv roli ve svém životě, vždycky musíš umět prodávat. Sebe, svoje nápady nebo produkty a projekty. Umíš-li obchodovat máš dveře otevřené k úspěchu. Obchod je základní životní dovednost!” 

Říká Anna, skvělá lektorka a inspirativní osobnost ELAI, která se nebojí sdílet konkrétní zkušenosti. 

Tento praktický seminář je určen business profesionálům a podnikatelům a poskytne účastníkům znalosti a dovednosti potřebné k zodpovědnému a efektivnímu začlenění AI technologií do jejich pracovního procesu.

Interaktivní workshop vás zasvětí do světa velkých jazykových modelů (LLM), jako jsou GPT-3, 4 a další, a jejich praktické využití na individuální úrovni. Účastníci se na vlastní kůži seznámí s LLM, získají nástroje pro optimalizaci své každodenní práce, pochopí zásady komunikace s AI a objeví budoucí směry a trendy v oblasti AI a LLM.


O lektorce:

Anna je zkušená profesionálka s pestrým vzděláním v oblasti politologie, inženýrství a mezinárodního managementu.  Má bohaté studijní i pracovní zkušenostmi získané v šesti zemích, ve kterých žila. Posledních pět let strávila v rychle rostoucích technologických startupech, kde vedla marketing, business development a obchodní iniciativy. 

Anna, známá svou kreativitou, vyniká v oblasti inovativního využití technologií, baví ji prompt engineering a automatizace. V současné době pracuje na vlastním projektu, je členkou nevýkonné správní rady společnosti Meditorial, Advisory boardu aplikace MeetyMeety a předává své zkušenosti v prakticky zaměřených workshopech pod hlavičkou společnosti ELAI. Anna se neváhá dělit o své postřehy a praktické use cases týkající se využití umělé inteligence v marketingu, prodeji a business developmentu.


Maximální kapacita: 20 osob


 

Obsah kurzu

  • Lekce 0
  • Kvízy 0
  • Úroveň dovedností Všechny úrovně
  • Jazyk Čeština
  • Studenti 4
  • Hodnocení Vlastní

You have 6 hours remaining for the course

Curriculum is empty
Anna Bohonek
Anna je zkušená profesionálka s pestrým vzděláním v oblasti politologie, inženýrství a mezinárodního managementu.  Má bohaté studijní i pracovní zkušenostmi získané v šesti zemích, ve kterých žila. Posledních pět let strávila v rychle rostoucích technologických startupech, kde vedla marketing, business development a obchodní iniciativy. Anna, známá svou kreativitou, vyniká v oblasti inovativního využití technologií, baví ji prompt engineering a automatizace. V současné době pracuje na vlastním projektu, je členkou nevýkonné správní rady společnosti Meditorial, Advisory boardu aplikace MeetyMeety a předává své zkušenosti v prakticky zaměřených workshopech pod hlavičkou společnosti ELAI. Anna se neváhá dělit o své postřehy a praktické use cases týkající se využití umělé inteligence v marketingu, prodeji a business developmentu.
Další události lektora Anna Bohonek
  • Další události nebyly nalezeny!
4,900 Kč