Proč transformovat?

Digitální transformace mění cesty, jakými se byznys děje. S digitální transformací firmy opětovně prostudují veškeré procesy a postupy, které používají.

Pokud se najdete v následujících tvrzení, máme pro vás řešení.

Nemáte k dispozici jasná a přehledná data?
Z manuálních procesů plynou vysoké operační náklady?!
Se problémy eskalují pozdě?!
Nemáte ihned k dispozici potřebné informace?!

Proč s námi?

Mnoho klientů hledá způsob jak reagovat a přizpůsobit svůj byznys digitální budoucnosti. Pomáháme jim stát se více flexibilními, obratnějšími a nákladově efektivními prostřednictvím analýzy jejich dat, procesů a digitálních technologií. Klientům nabízíme řešení, která nejvíce vyhovují jejich společnosti a cílům.

Našim klientům přinášíme globálně ověřené praktiky pro udržení konkurenceschopnosti v rámci nové digitální ekonomiky. Na cestě digitální transformace vás doprovázíme od prvotní analýzy až k finální implementaci zvoleného řešení, pomůžeme vám zlepšit firemní kulturu, vyškolíme vaše zaměstnance a nabídneme podporu i po projektu.

cake_orange

10 let na trhu

hand_shake_orange

Knowledge hub shromažďující přední české specialisty

lightbulb_orange

Realizujeme Týden inovací ČR

arrow_orange

Vlastní metodika ověřená spokojenými klienty

bubbles_orange

Inovativní platforma

Komplexní analýza

Zanalyzujeme všechna oddělení vaší společnosti a navrhneme řešení, jak můžete dosáhnout svých cílů rychleji a optimalizovat chod společnosti, zatímco snížíte váš roční rozpočet. Připravíme vám plán optimalizace, který můžete kdykoli spustit, ať už interně, nebo s pomocí externího dodavatele.

Transformace

Chcete mít náskok před vaší konkurencí? Přejete si optimalizovat operační náklady? Využíváte váš čas efektivně a stíháte strategicky plánovat další kroky směřování firmy? Po prvotní analýze vás provedeme cestou transformace a implementace všech optimálních řešení.

Firemní kultura

Kroky provedeme na základě nejnovějších poznatků a inovací. Z našich specialistů se stanou vaši mentoři kteří pomohou s navýšením firemní kreativity a přinesou nová inovativní řešení. Nastavíme změny firemnní kultury, připravíme školení na míru zaměřené na hlavní témata vedoucí k úspěchu.

Kontrola a podpora

Po zdařilé digitální transformaci pokračujeme s podporou našich klientů v podobě kontrol a dále podporujeme týmy pravidelným školením. Zakládáme si na dobře odvedené práci a spolupráce, které navazujeme jsou vždy dlouhodobé. Máme zájem o úspěch našich klientů.

A výsledkem?

Zoptimalizujeme a zefektivníme vaši společnost od základu.

Veškeré firemní informace máte přehledně na jednom místě.
Rutinní procesy ve firmě jsou automatizovány pomocí lépe navržených procesů a systémů.
Po úspěšné transformaci se daří ušetřit čas a finanční zdroje.
Veškeré rizika a problémy jsou reportovány a řešeny včas.
Z výstupů digitální transformace prezentujeme jasná data potřebná k řízení organizace.

Metodika

Naši unikátní metodiku jsme vytvořili pro účely úspěšné transformace firem a aplikovali ji na tuzemských a zahraničních klientech. Spolupracujeme s předními dodavatelemi řešení a dokážeme tak pro klienta vybrat to nejlepší.

 1. Analýza dat, procesů a rizik
  Neprodáváme software, ale hledáme řešení na míru. Prvním krokem je důkladná nálezová analýza, verifikace procesů a popis rizik.
 2. Optimalizace a návrh transformace
  Na základě vstupní analýzy vypracujeme návrh optimalizace. Cílem je automatizace těch procesů, které dávají smysl a jsou maximálním přínosem pro společnost.
 3. Definice strategie a příprava roadmapy
  Po výběru ideální varianty řešení připravíme detailní strategii, včetně harmonogramu a rozpočtu. Transformace může probíhat v předem domluvených časových blocích a cenových intervalech.
 4. Digitální transformace
  Samotný proces transformace probíhá postupně a obsahuje všechny kroky k maximální automatizaci pracovních procesů, sdílení informací a early warning systému.
 5. Podpora a školení
  V rámci implementace poskytujeme support, ať již onsite konzultací, anebo vzdáleného dohledu. Nabízíme školení a workshopy na míru napříč společností.

Garant programu

Pavel Ohnoutka je český inovátor v oblasti digitální transformace a vedoucí tohoto programu v ELAI, který působil mnoho let v zahraničí – primárně na Blízkém Východě a ve Spojených Státech. Pracoval na vedoucích funkcích v řízení globálních IT projektů. Řídil projekty v New Yorku a Londýně, pracoval na projektech pro společnosti jako IBM, Qatar Petroleum, Etihad Airways, Dubai Airports a další. Od roku 2013 vede tým konzultantů, který aktivně působí v České republice, SAE a Sultanátu Omán. Do projektů přináší své vlastní know how, ověřené a unikátní strategie a postupy.

„Klíčem našeho úspěchu jsou dlouholeté zkušenosti a vlastní metodika, kterou aplikujeme na našich projektech.“

Pavel Ohnoutka
Garant programu Digitální Transformace

S klienty udržujeme blízké vazby během trvání celého projektu, společnosti analyzujeme do hloubky a do detailu je poznáváme. Proto si spolupráce vybíráme a záleží nám na společné vizi. Kontaktujte nás.