Simona Kijonková

Simona Kijonková

Expertní témata
  • Leadership
  • Manažerské dovednosti
Medailonek lektora
Zakladatelka Zásilkovny a TOP podnikatelka ČR
Podnikatelka, vizionářka a investorka do start-upů. V roce 2010 založila společnost Zásilkovna a během osmi let z ní vybudovala mezinárodní logistickou firmu. Aktuálně stojí v čele holdingu Packeta, což je deset firem, kam spadá i česká Zásilkovna, a řídí 2200 zaměstnanců.  Za svoji podnikatelskou a inovativní činnost získala titul EY Podnikatel roku 2017 Hlavního města Prahy či vítězství v žebříčku TOP Podnikatelka roku 2018 vydavatelství Economia. Již řadu let se pohybuje na předních příčkách žebříčku nejvlivnějších žen Forbes, který  ji v roce 2016 umístil na svou titulní stranu, podruhé pak v červnu 2019.
Přečtěte si rozhovor se Simonou Kijonkovou pro ELAI News. Mimo jiné nám prozradila, proč si myslí, že je pro firmy důležité zaměstnávat dostatek žen, také svůj návod na to jak se stát dobrým lídrem, proč jsou podle ní matky s dětmi skvělé manažerky nebo proč není dobré spojovat úspěch pouze s finanční stránkou.

Zakladatelka miliardové Zásilkovny Simona Kijonková o tom, jak nastavit myšlení a strategii k úspěchu (czechcrunch.cz)Chtěli byste workshop s naším lektorem či lektorkou uspořádat ve vaší firmě?

Stačí vyplnit formulář níže a náš obchodní zástupce vás bude kontaktovat. Prodiskutuje s vámi všechny důležité detaily a poté pro vás připraví školení na míru které se uskuteční v sídle vaší firmy.